Cegiełki i cegły czyli bez kasy się nie da

Blog oraz powrót do strony głównej z wszystkimi zakładkami – tutaj

 

Wypłukiwanie złota i granie w totolotka jak na razie nie przyniosło mi żadnych efektów 🙁

Wprawdzie jestem już na wyprawie, ale długi w kraju są…  Niestety,  bez pieniędzy wypraw w góry wysokie zrobić się nie da, tak więc cenna jest dla mnie każda „cegiełka”. Stąd też akcja „Pocztówka” i „Flaga” – udział może wziąć każdy, także z małymi kwotami (informacje poniżej).

 

 

AKCJA „POCZTÓWKA” i „FLAGA” – SZCZEGÓŁY

Chodzi o finansowe „cegiełki” wpłacane na moje konto, w zamian za co, w zależności od kwoty,  spróbuję się w jakimś stopniu zrewanżować.
„Cennik” wygląda następująco:

Wpłata                                                       Nagroda

0-29 zł                           moja wdzięczność
30-100 zł                     imiennie napisana pocztówka z Pakistanu
101-499 zł                   pocztówka jak wyżej + wpis nazwiska danej osoby na fladze                                                                                        którą zabiorę  na wyprawę (i jak da radę – na szczyt)
500-999 zł                pocztówka, nazwisko na fladze i moja książka z osobistą dedykacją
powyżej 1000 zł      pocztówka, flaga, książka i nazwisko wpisane                                                                                                                      w  wydrukowanych  w książce podziękowaniach

* Uwaga! Na wyprawie, po 6 czerwca, z braku internetu nie mam szans sprawdzić, kogo trzeba by było dopisać na flagę. Wszystkich którzy wpłaciliby po tym terminie powyżej 600 zł, prosiłabym o smsa na telefon satelitarny (jak wysłać go za darmo -> w zakładce „Kontakt”)

Zdjęcie ze szczytu Mt Vinson (najwyższa góra Antarktydy) z flagą na której są wpisane nazwiska tych, którzy pomogli mi w wyprawie

Konto wpłat: BANK MILLENNIUM , nr rachunku 42 1160 2202 0000 0001 3730 8495
Wpłaty można robić do 1 sierpnia 2017 r. z podaniem swojego adresu do wysłania pocztówki i maila kontaktowego (koniecznie!!!)